آغاز تردد در جاده بوشهر – قطر از چهارم آبان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد شکیبی نسب صبح شنبه در حاشیه بازدید از پایانه بین المللی مسافری دریایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به طور منظم و اقدامات خوبی در استان بوشهر برای انتقال مسافران به آنجا انجام شده است. جام جهانی 2022 قطر.

وی بر آماده سازی و بهره برداری از ترمینال تاکید کرد بین المللی اداره دریانوردی بندر بوشهر گفت: وی با بیان اینکه بخش دریایی این پروژه تکمیل شده است، تصریح کرد: بخش دریایی در حال حاضر در پهلوگیری کشتی های مسافربری آماده است و عمقی متناسب با پهلوگیری داده شده است. کشتی.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر پیشرفت فیزیکی در سالن ترمینال را تشریح کرد و ادامه داد: اولین اعتبار برای اتاق ترمینال آنجا بین بین المللی حمل و نقل مسافر دریایی بوشهر 70 میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: برای بهسازی محوطه و اطراف ترمینال بین المللی 80 میلیارد تومان برای حمل و نقل مسافر دریایی بندر بوشهر که بعد از جام جهانی برگزار می شود نیاز است.

شکیبی نسب در خصوص شرایط لازم برای کار کشتی های باری و مسافری در مسیر بوشهر – قطر خاطرنشان کرد: در 4 آبان ماه شرایط تردد کشتی ها فراهم می شود.