آخرین وضعیت نیروهای امنیتی مجروح در استان بوشهر تشریح شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حسن ملکی زاده بعدازظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل شدت جراحات وارده به اتاق عمل این بیمارستان منتقل و توسط دکتر دکتر تحت عمل جراحی قرار گرفت. تقی پور جراح عمومی تا ساعت 23. صبح.

وی افزود: در این عملیات سخت و طولانی یک گلوله نیز از گردن، یک گلوله از سینه و چندین گلوله از شکم وی خارج شد. آه تو سی. یکی آن ها حرکت می کنند

رئیس علوم پزشکی دانشگاه بوشهر گفت: خوشبختانه محمدرضا زارعی هم اکنون بیهوش است و از طریق ماسک اکسیژن دریافت می کند و به عبارتی وضعیت وی پایدار است.

او در مورد محیط زیست است ممنوعیت دومی نیز گفت: نفر دوم اصغر اسماعیلی ۲۵ ساله که از ناحیه مچ دست چپ گلوله خورده بود به پزشک مراجعه کرد. سارگلو او پزشک ارتوپد در بیمارستان کنگان است.

وی گفت: خوشبختانه در دستانش حس و حرکت وجود دارد و با تشخیص جراح ارتوپد انجام سونوگرافی برای وی ضروری است. داپلر (رگ ها) شناسایی و بر اساس نتایج بدست آمده است طلا تصمیم به ادامه درمان در این کلینیک یا انتقال به مرکز دیگر گرفتن هو

اضافه شد سرپرست علوم پزشکی دانشگاه بوشهر: حال اصغر اسماعیلی خوب است و در اورژانس بیمارستان کنگان بستری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن توصیه ویژه به رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان مبنی بر انجام اقدامات درمانی لازم، گفت: تا مرحله نهایی درمان هر دو عالم. ممنوعیت نظارت و درمان ویژه ای برای آنها وجود خواهد داشت.

ملکی زاده با نظارت ویژه رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان به ویژه دکتر تقی پور، جراح عمومی و دکتر. سارگلو جراحان ارتوپد، دو متخصص مجرب در این کلینیک برای نجات این دو دنیا ممنوعیت با تشکر و قدردانی.