آثار هشتمین جشنواره به دفتر داوران رسید – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، یوسف ناصر گفت: مهلت شرکت در هشتمین جشنواره روزنامه ها، خبرگزاری ها و مراکز خبری صبح روز یکشنبه ۱۸ مردادماه در استان زنجان به پایان رسید و مشخص شد که ۶۰ نفر از فعالان رسانه ای استان ۲۵۲ مورد را ارائه کردند. کار در بخش اصلی این جشنواره بارگذاری شده است.

وی افزود: این آثار شامل 33 اثر خبری، 74 گزارش کار، 13 طراحی کار، 36 بررسی کار، مقاله، یادداشت، 39 مقاله کاری، 36 عنوان روزنامه کاری و 17 اثر طراحی و صفحه آرایی است.

ناصر با بیان اینکه 2 اثر در بخش طنز نویسی و 2 اثر در بخش طراحی و کاریکاتور در داوری جشنواره قرار نگرفته و نخواهد بود، ادامه داد: همچنین آثار بخش موضوع جشنواره را تحویل داد. از رسانه تا دبیر جشنواره.

مدیر خانه مطبوعات استان زنجان با بیان اینکه در این بحران اقتصادی رسانه، تعدد آثار بارگذاری شده جای خوشحالی دارد، از همه فعالان رسانه ای استان که در جشنواره شرکت کردند و چراغ ها را کنار نگذاشتند تشکر کرد. جشنواره.

ناصر از داوری اثر ارسالی به جشنواره بر اساس روال 7 دوره گذشته جشنواره خبر داد و گفت: با توجه به هماهنگی های انجام شده با بررسی رسانه ها و دفتر برنامه ریزی در وزارت رهبری، این اثر قرار خواهد گرفت. توسط داوران منتخب این مرکز داوری شود.

وی همچنین به برگزاری نشست برنامه ریزی برنامه مطبوعات با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اشاره کرد و افزود: با توجه به مصادف شدن 26 مرداد ماه سال جاری با روز عاشورا، بزرگداشت روز مطبوعات و اختتامیه هشتمین جشنواره روز پنجشنبه 6 مرداد ماه برگزار می شود.

ناصر از اصرار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای برگزاری جشنی باشکوه در تجلیل از خبرنگاران استان خبر داد و از همراهی وی با خبرنگاران استان در استان قدردانی کرد.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان زنجان از اهدای 300 هزار تومان هدیه روز مطبوعات به اعضای خانه مطبوعات و همچنین اهدای بسته های 200 گیگابایتی اینترنت به فعالان رسانه ای کشور که توسط رسانه های کامل ثبت و تایید می شود، خبر داد. کشور. سیستم.