«آب نظر» در 3 روستای بوشهر اجرا می شود / ارائه خدمات بهداشتی و معیشتی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آب یکی از بزرگترین چالش های کشور است و در این راستا سازمان هلال احمر برنامه های بزرگی از جمله آب دارد. طرح تعهد .

احسان ایزدپناه خاطرنشان کرد: خیریه گسترده جمعیت هلال احمر در روستاهای فقیرنشین استان بوشهر چالش های این حوزه را مرتفع خواهد کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر تایید کرد: طرح ملی اهدای آب که همه ساله با مشارکت خیرین انجام می شود فرصت مناسبی برای رفع نواقص این مناطق است.

وی ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن استان بوشهر در اقلیم گرم و خشک کشور، جمعیت هلال احمر تمام توان خود را برای کمک به مناطق فاقد آب به کار گرفته است.

ایزدپناه افزود: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از سال 1396 با هدف ارتقای سطح بهداشتی آب شرب و رفع مشکلات زندگی خانوادگی در شهرهای محروم که با خشکسالی مواجه هستند آغاز به کار کرد.

وی افزود: امسال با توجه به دو مشکل خشکسالی و کاهش بارندگی، این طرح را در جنوب استان (شهرهای دشتی و عسلویه) در دستور کار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قرار دادیم. ایران.

ارائه خدمات بهداشتی و معیشتی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: سه شهرستان کار، قایق البته روستاهای دشتی و گود مورد خندیدن شهرک عسلویه حمایت می شوند و طرح ملی نذر آب ندارند.

وی افزود: این طرح تنها برای تامین آب شرب نیست، بلکه در سه حوزه بهداشت و سلامت، معیشتی و عام المنفعه اجرا می شود.

تیم معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی و همچنین تیم سحر معاونت جوانان هلال احمر استان بوشهر خدمات متنوعی از جمله اسباب بازی های ورزشی پزشکی، دارویی، پزشکی، فرهنگی و کودکان را در این مناطق ارائه می دهند.

مراسم افتتاحیه طرح ملی آبرسانی با حمایت و همکاری بخشندگان، فرمانداران دشتی و عسلویه، مدیرکل بنادر و امور خارجه بوشهر و پتروشیمی به میزبانی جمعیت هلال احمر استان بوشهر در بوشهر برگزار شد. شهر کار شهر دشتی ساخته شد.